Torustiku paigaldus

Kinnistu sisesese vee ja kanalisatsiooni torustiku ehitamine liitumis punktist kuni uute hoone sisemiste torusüsteemide välja ehitamiseni või asendamine uuete torudega.

Kui teil on tarvis välja ehitada uus toru süsteem või välja vahetada vana torustik (vesi, kanalisatsioon või sadevesi) kinnistu piires on, siis oleme meeleldi abiks selliseid töid teostama!

Töid teostame vastavalt projektile, hiljem on võimalik peale tööde lõppemist töö tellijal meie ettevõtelt tellida ka teostus joonised.

Koos välitööga on võimalik välja ehitada ka hoone seesmised toru süsteemid, need tööd on võimalik eelnevalt kokku leppida peale välitööde lõppemist.Või vastupidi, ennem tehakse hoone sisemised torutööd ja peale seda kinnistu piires olevad torustikud. Kõik on võimalik kokku leppida.

Helista ja leppime kokku!

Kui on pooleli hoone renoveerimine ja vana torustik on välja lõhutud ja või on plaanis välja lõkumine ja  plaanis on uue torustku paigaldus aga oskustes jääb puudu helista meile.

Tuleme kohale vaatame üle, teeme hinnapakkumise. Samuti uurime ennem sinu käest milline santehnika paika läheb et teaksime milliste toru materjalidega töid teostada. Vajadusel ostame santehnika ise sellise hinna skaala järgi nagu soovid, toome kohale ja paneme paika.

Kui sul on soov selliseid töid teostada  Pärnus või Pärnumaal siis võtke meiega ühendust, tuleme ja leiame sinu probleemile lahenduse.

/** * */ /** ** **/